Hakkimizda  
Munzam Vakfi Üyeliği  
Munzam Vakfi Temsilcileri  
Munzam Sosyal Yardimlar  
Duyurular  
  Diğer Duyurular  
Dilekçe ve Formlar  
İletişim  
 
Yönetim Kurulu Başkanımızın dönemsel bilgilendirme mektubu

Değerli Üyelerimiz,

6 bini aşkın üyesiyle bugün Türkiye’nin en güçlü vakıflarından biri olan Şekerbank T.A.Ş. Personeli Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı’nın süreklilik arz edecek iletişiminin bir başlangıcı olarak, uzun süredir sizler için yürüttüğümüz çalışmaların sonuçlarını ve önümüzdeki dönemde yapacaklarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Üç ayda bir özel bültenlerle düzenli bilgi akışı sağlanacak

Emeklilerimizi ve bugünkü insan kaynağımızı aynı çatı altında buluşturan Vakfımızın siz değerli üyeleriyle iletişimimizi etkinleştirmek amacıyla üç ayda bir özel bültenlerimizle sizlere düzenli bilgi akışı sağlayacağız.

Kurumsal kimlik çalışmaları

Yaklaşık üç aydır yapılan çalışmalar sonucunda kurumsallaşma yolunda önemli bir adım atarak Şekerbank Munzam Vakfı’nın kurumsal kimliği düzenlendi ve ‘SEMVAK’ kısaltmasıyla logomuz ortaya çıkarıldı. Yakında yapacağımız Genel Kurulumuzda görüşeceğimiz ve daha sonra uygulamaya alacağımız yeni kurum kimliğimizin Vakfımızın imzası unvanını taşıyacağına inanıyorum.

www.semvak.com.tr

Kurumsal kimliğimizin bir devamı olarak www.semvak.com.tr adresli bir web sayfası da hazırlandı. Kurumsal yönetimde şeffaflık ilkemizin bir gereği olarak, Vakıf hakkında tüm bilgilere ulaşabileceğiniz sitemizde hem çalışan hem de emekli üyelerimizin en çok merak ettiği konulara yer vermeye çalışıldı.

444 0 345 Şekerbank Munzam Vakfı Hattı

Bankamızın bugün bulunduğu güçlü ve modern konuma gelmesine büyük katkıları olan emeklilerimiz için 444 0 345 Şekerbank Munzam Vakfı Hattı hizmete girmiştir. Emeklilerimizin Bankamızdan hizmet alırken, işlemlerini süratli ve zahmetsiz yapabilmeleri amacıyla emeklilerimize özel oluşturulan hattımız, Türkiye’nin her yerinden şehir içi arama tarifesi ile ücretlendirilecektir. Emeklilerimizin tüm sorularına bu hat ile en kısa sürede cevap verilecektir.

Borç Verme Uygulama Yönetmeliği

Şekerbank T.A.Ş Personeli Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı’nın sosyal destek çalışmaları çerçevesinde üyelerine borç vermesine yönelik oluşturulan yönetmelik yürürlüktedir. Kredi limiti, çalışan üyelerde net maaşın 5 katını, emekli üyelerde ise Munzam Vakıf’tan alınan emekli maaşı tutarının 10 katını aşamaz nitelikte olan “ Borç Verme Uygulama Yönetmeliği “nin detaylarını web sayfasında bulabilirsiniz.

Şekerbank T.A.Ş.’nin yüzde 34’lük pay ile ana hissedarlarından olan Vakfımızın çalışan ve emekli üyeleri için Bankamız süreçlerinde de birçok önemli aksiyon alındı:

• Emeklilerimize daha nitelikli hizmet sunmak amacıyla, tüm emeklilerimizin iletişim bilgileri güncellenerek her birinin sistemde ayrı kod ve sicil numaralarıyla takip edilmeleri sağlanmıştır. Emeklilerimize Şekerbank şubelerinde öncelikli işlem yapma imkanı sunacak olan bu uygulama için emekli üyelerimizin şubelerimizde yapacakları işlemlerde isimleri ile birlikte emekli olduklarını belirtmeleri yeterli olacaktır.
• Vakıf üyesi emeklilerimiz ve personelimiz, ihtiyaçları doğrultusunda şubelerimizden diledikleri zaman kefilsiz kredi kullanabilecekler.
• Ayrıca tüm emekli üyelerimize bireysel kredi ve kredi kartı taleplerinde normal müşterilerden daha yüksek limitler tahsis edilecektir.
• Kredi vadesi sonunda ve kredi tahsisinde dikkate alınan yaş sınırı ise emeklilerimiz için 65’ten 75’e çıkarılmıştır.
• Tüm üyelerimizin vadeli mevduatlarına vadeli mevduat havuz oranı kadar mevduat faizi verilecektir.
• Bankamız grup şirketlerinden SBN Sigorta ürünleri için vakıf üyesi personelimize ve emeklilerimize özel indirimler uygulanacaktır.

Hem Vakfımızın hem de Bankamızın sizlere sunacağı olanakları önümüzdeki bültenlerde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Vakfımızın, üyeleri ile birlikte daha da güçlenerek büyümesi için çalışmalarımıza ara vermeden devam ettiğimizi bildirir, hepinize sağlıklı günler dilerim.

Sevgi ve Saygılarımla,

Dr. Hasan Basri Göktan
Yönetim Kurulu Başkanı

Copyright © 2009 Şekerbank T.A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.